Kõik meie poolt valmivad tarkvaralahendused on 100% käsitöö, mis tähendab seda, et igale kliendile luuakse just selline tarkvara, mis sobib tema vajaduste ja soovidega. Tarkvaraarenduste all peame silmas tarkvara, mille abil saab hallata näiteks erinevaid tellimuskeskkondi, kaubaladusid, broneeringuid, kliendibaase jms. Käsitööna valminud tarkvaralahendus ei sisalda endas midagi üleliigset, mille tulemusena on tarkvara kiire, turvaline ning väga mugavate edasiarendamisvõimalustega.

«Käsitööna valminud tarkvaralahendus ei sisalda endas midagi üleliigset, mille tulemusena on tarkvara kiire, turvaline ning väga mugavate edasiarendamisvõimalustega.»

Kui tavaliselt on tarkvara vaja paigaldada lokaalselt arvutisse, siis meie lahendused on paigutatud pilve. See tähendab, et tarkvarale saab ligi olenemata ajast ja kohast, vajalik on vaid internetiühendus. Kõiki tarkvaraarendusi hoiame turvalistes ja kiiretes serverites, mistõttu ei pea muretsema näiteks kettamahu ega ka pahatahtlike häkkerite pärast. Teie poolt süsteemi sisestatud andmetest tehakse iga 24h tunni tagant varukoopiad.

«Veebipõhisele tarkvarale saab ligi olenemata ajast ja kohast, vajalik on vaid internetiühendus.»

Käsitööna valmiva tarkvaralahenduse puhul on hea see, et see on pidevalt täiendatav ja väga paindlik. Kui klient soovib tarkvarale juurde lisada mõne uue funktsiooni, olgu selleks näiteks kujunduse muutmine või uus automaatne teavitus, on kogu süsteemi võimalik vastavalt vajadusele muuta. Samuti on kõik meie poolt arendatavad tarkvaralahendused lihtsas ja selges eesti keeles.