Services


Web design and development

They say it takes only 15 seconds to a first impression. We’ll make sure yours is positive.

E-Shop development

We know how to create a professional online shopping environment with simple ordering and payment systems. Each and every online shop developed by Vellex team is custom-made.

Search engine optimization

We’ll make sure your company is attractive to target audiences by planning and executing various marketing activities.

Software development

Our goal is to make your everyday life simple by creating innovative systems made for your needs.

Translation

A great idea has no boundaries. We’ll make sure your idea is understandable to everyone.

Text editing and content creation

Content creation is a complex process. We’ll put your idea creatively into words.

PR

Media is a powerful tool for affecting masses. We’ll make your company visible and reliable.

SEO

We’ll make your company no. 1 in Google search and bring potential clients closer to you.

About Vellex


Vellex is a professional digital agency offering various web- and marketing solutions. We know that creating a reliable web environment goes far beyond clever programming and beautiful design. Therefore, in addition to creating a simple website or e-commerce website, we offer our clients various services such as SEO, marketing, text editing, content creation, translation services and PR consultation.

Website is an investment


70% of people evaluate a company’s credibility based on the website.
65% of people do not make a purchase from an unprofessional online shop.


Do not lose clients because of an unprofessional web solution. Websites and e-commerce websites made by Vellex team are always custom-made.

ASK FOR AN OFFER!

Contact

The best way to get in contact with us is to fill out the empty fields displayed on the right and press on ”Send" button. Our consultant will get back to you within one work day.Clients


Homepage

FCT | Transfeer

First Class Transfer on unikaalne musta auto sohvriteenus Tallinnas, mille eesmärgiks on pakkuda esmaklassilist, usaldusväärset ja turvalist transporti Teie poolt valikut sihtkohta.

Homepage

Seesam | Kodu

Kodu kindlustamisel ei piisa alati vaid korteri siseviimistluse või hoone kindlustamisest – tuleks mõelda ka sellele, mis saab kahju korral kodus olevatest asjadest.

Homepage

ByteLife | IT-infrastruktuur

Arendame ja hooldame erinevaid IT infrastruktuuri lahendusi ja pakume selle toimimiseks vajalikke tugiteenuseid.

E-Shop

Tiit Reisid | Reisid

Oleme reisihuvilisi teenindanud juba alates 1991 aastast, ja võibolla oled Sinagi olnud nende seas, sest meie püsiklientide arv on iga aastaga kasvanud. On neid, kes on veetnud oma puhkuse meie reisidel juba viis või koguni kaheksa korda.

Homepage

RoadMedia | Reklaam

Reklaamhaagised on sinu brändi tuntuse tõstmiseks või toote tutvustuseks ideaalne vahend. Suur formaat ja väga laiaulatuslik reklaamkandja katab vajadusel lisaks Eestile kogu Baltikumi ja Skandinaavia.

Homepage

Replay | Mood

Itaalia kaubamärk REPLAY on Eestis aastast 1994. REPLAY pakub tooteid naistele, meestele ning lastele.

E-Shop

Kummiproff | E-Shop

Kummiproff.ee puhul on tegemist Vellex projektiga, kus Meie roll on olla e-poe rendile andja. Kummiproff.ee on Baltimaade suurima rehvivalikuga E-Shop, pakkudes kokku üle 100 000 erineva rehvi ligi 40 tootja poolt.

Homepage

Bevatron | Moodulahendused

Juba 1999. aastal asutatud Bevatron tegeleb ripplagede, tõstetavate põrandate ja moodulvaheseinade müügi ja paigaldusega Eestis ja Soomes.

Homepage

AutoKlaas1 | Klaasivahetus

Autoklaas1 teostab klaasivahetus ja klaasiparandus teenust Viimsis. Klaasitöid teeme ka suurematele sõidukitele - kaubikud, veoautod ja eritehnika. Pikaajaline koostööpartner Eesti suurimate kindlustusseltsidega. Küsi hinnapakkumist juba täna.

Homepage

Kummiproff | Autopesula

Kummiproffi Autopesula poolt pakutavad autopesula teenused on sõna otseses mõttes tõeline käsitöö, mida hindab iga autoomanik.

Homepage

Airport Shuttle | Transport

If you're coming to Tallinn and looking for a cheap and comfortable shuttle service from Tallinn Airport to the city, you have just found it.

Meeste juuksur

Meeste Juuksur | Juuksur

Jolanda’s Hair Spa on Tallinna kesklinnas asuv meeste juuksur, mille missiooniks on lisaks professionaalsele juukselõikusele pakkuda igale kliendile samaaegselt ka personaalset teenindust.

E-Shop

GetDressed | E-Shop

Me pingutame väga, et iga klient leiaks meie naiste riiete e-poest midagi sobilikku. Meie valikus on kleidid, seelikud, püksid, pluusid, jalatsid, üleriided, jumpsuitsid, bikiinid ja pesu.

Homepage

Dentista | Hambaravi

Dentista Hambakliinik hoolitseb ilusate naeratuste eest Haapsalus, Läänemaal ning kaugemalgi. Kaasaegse ja professionaalse ravitehnikaga Dentista pakub erinevaid hambaravi teenuseid nii väikestele kui suurtele pereliikmetele juba viimased 18 aastat.

Homepage

Bengo Grupp | Siseviimistlus

Bengo Grupp pakub kvaliteetseid ja konkurentsivõimelise hinnaga siseviimistlus- ja maalritöid nii suurettevõtetele kui eraisikutele.

E-Shop

IseKallur | E-Shop

Isekalluri E-Shop on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik e-poes müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest. Suurimateks müügiartikliteks on graniitkillustik, liivakastiliiv, ehitusliiv ja sõelutud muld.

Homepage

LedRent | Välireklaam

Mobiiilne LED ekraan on ideaalne välireklaami vahend oma sõnumi kuvamiseks just seal kus vaja. Mobiilne treilerlahendus pakub suurepärast võimalust 'parkida' treiler just Teile sobivasse asukohta, seda kõike ülimalt väikse ajakuluga. Ekraani saab tõsta maapinnast 2-3m kõrgusele (sõltub mudelist) ja on vajalikus suunas reguleeritav 360kraadi.

Homepage

Bengo Finants | Raamatupidamine

Bengo pakub raamatupidamisteenuseid väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle raamatupidamise maht ei nõua eraldi raamatupidaja palkamist ja kellel on soodsam kasutada raamatupidamisteenust osutavat ettevõtet.

E-Shop

MyBaby | E-Shop

MyBabyFurniture.eu is the first and only online baby furniture retailer offering shipping across Europe. We offer handpicked and high-end quality selection of baby beds, baby closets, changing tables and high chairs. All made in Estonia.

Homepage

Seesam | Liiklus

Hoolimata ettevaatlikust sõidustiilist, võib iga autojuht liiklusõnnetusse sattuda. Seetõttu on kõikidele sõidukitele kehtestatud kohustuslik liikluskindlustus.

Homepage

Seesam | Kasko

Kaskokindlustus hüvitab autoomanikule õnnetusjuhtumi tagajärjel tema endaga toimunud isikukahjud või sõidukile põhjustatud varakahjud.

Homepage

Seesam | Reis

Reisikindlustus abistab välismaal viibides ja katab juhtunud õnnetuse, alanud haiguse, kadunud pagasi või mõne muu ootamatu sündmuse kulud. Reisikindlustus internetist.

E-Shop

ViruRaud | E-Shop

Viruraud.ee E-Shop on saunaahjude, suitsuahjude, grillide ja boilerite tehase E-Shop. Kõik tooted valmivad Eesti meistrite käsitööna.

Homepage

Santehnik24 | Torutööd

Kogenud santehnikud on seisnud silmitsi kõikvõimalike ummistustega ja teavad täpselt, kuidas tekkinud ummistus kiirelt ja professionaalselt likvideerida. Ummistuste likvideerimisel kasutame kõrgtasemel tööriistu ja vahendeid.

Homepage

Tagus | E-Shop

Mobiiltelefonide taguste E-Shop toob maale mobiiltelefoni kaitsvaid taguseid. Tootevalikus on fookus iPhone tagustel. Kaup kohe laos, tarne kuni 1-3 päeva.

Homepage

Mivo Ehitus | Ehitus

Mivo Ehitus pakub laias valikus üldehituse-, restaureerimise ning sise- ja välisviimistlusega seotud teenuseid. Lisaks kaasaegsete üksikelamute ja kortermajade rajamisele omame pikaajalist kogemust muinsuskaitseobjektide restaureerimises ja konserveerimises.

E-Shop

Jean Daveze | E-Shop

Jean d’Aveze on eksklusiivne nahahooldustoodete sari Prantsusmaalt. Jean d’Aveze’i nimi tähendab tõhusa mõju ja arukate uuenduste vahelist peent tasakaalu.

Homepage

Cybexer | Cyber Range

On-premises, easily deployable cyber battlefield simulation platform, that revolutionizes the conduct of cyber security exercises.

Tagasiside tarkvara

Tagasiside | Tarkvara

Tarkvara mis võimaldab e-poest ostu sooritanud kliendil anda teenuse kohta tagasisidet. Hinnanguid saab süsteemist lugeda ning vajadusel avaldada kodulehel. Ideaalne viis hoida kliendirahulolul silm peal.

E-poe tellimuste haldus

E-poe haldus | Tarkvara

Käsitööna tehtud e-poe tellimuste halduskeskkond. Paindlik ja tark halduskeskkond ilma milleta ei saa läbi ükski suurem E-Shop.

Otsingumootorite optimeerimine

SERP | Tarkvara

Tarkvara mis võimaldab jälgida veebilehe positsioone erinevate märksõnadega. Süsteem teeb päringuid iga 24h tagant Google.ee suunal ning joonistab maha graafiku. Väga hea tööriist jälgimaks kodulehe või e-poe positsioone.

Tarkvara

E-poe haldus | Tarkvara

Tarkvara mis võimaldab jälgida e-poe tellimuse protsessi ning suhelda sel teemal administraatoriga läbi veebikeskkonna.